Witajcie w domu!

Program wymiany Rotary Youth Exchange 2018/19 możemy uznać za otwarty.

Rozpoczęła się piękna podróż dla kolejnej grupy młodzieży – zarówno tej, która wyjechała z Polski, tej która przyjechała do naszego kraju z całego świata, jak i dla wszystkich rodzin uczestniczących w programie.

To podróż nie tylko w odległe zakątki  globu, ale przede wszystkim podróż pozwalająca wszystkim uczestnikom lepiej poznać siebie samych.

Wszyscy od wielu tygodni czekali na pierwsze spotkania z nowymi rodzinami.

Nowi rodzice i rodzeństwo w towarzystwie oficerów wymiany i przyjaciół, wypatrywali przylotów kolejnych samolotów. Wcześniej wspólnie śledzili loty, transfery, opóźnienia …  i czekali na nowe dzieci. Te wszystkie pierwsze  spotkania były wzruszające,  pełne pięknych emocji.

Stworzyliśmy nowe rodziny na kolejne miesiące.  Jesteśmy ciekawi doświadczeń, które nam wszystkim  przyniosą nadchodzące tygodnie.  To piękne wyzwanie. Trzymajmy wspólnie za siebie kciuki.