Studenci wymiany w fabryce Pepsico

Studenci wymiany w fabryce Pepsico

 

17 listopada kilkunastu studentów programu Wymiany Młodzieżowej przebywających w Warszawie miało okazję zwiedzić jeden z zakładów produkujących napoje PepsiCo w Polsce – fabrykę w Michrowie koło Grójca.

W fabryce produkuje się napoje głównie na rynek Polski, ale także na rynki w krajach nadbałtyckich oraz Czechy, Słowację i Węgry. Rocznie fabryka w Michrowie produkuje prawie 500 milionów litrów różnych napojów, włączywszy w to wszystkie marki Pepsi, Mirindę, 7up, Mountain Dew, a także całe portfolio herbat Lipton oraz  soki owocowe Toma i Tropicana. Łącznie w fabryce produkowanych jest ponad 50 różnych wariantów smakowych napojów. Młodzież miała okazję obejrzeć linie produkcyjne, zapoznać się z linią do pakowania oraz ogromnymi magazynami. W fabryce w Michrowie – podobnie jak w innych zakładach PepsiCo – ogromną rolę przykłada się do ochrony środowiska.

Zakład w Michrowie jest jednym z największych zakładów PepsiCo w Europie i korzysta z najnowszych technologii produkcji napojów.

 

Poza zwiedzaniem dla wszystkich przygotowany był poczęstunek złożony z produktów PepsiCo. Na stołach znalazł się szeroki wybór napojów oraz przekąsek, a na zakończenie otrzymaliśmy małe gadżety na pamiątkę tej niezwykle interesującej wizyty.

Zobacz też

EUROTOUR 2019

EUROTOUR 2019

E U R O T O U R Candela Adrogué Porrez Podróż  mojego   życia     Jak było i…

Witajcie w domu!

Witajcie w domu!

  Witajcie w domu!   Program wymiany Rotary Youth Exchange 2018/19 możemy uznać za otwarty. Rozpoczęła się piękna podróż dla…

Fakty na temat Rotary

Rotary to organizacja apolityczna i świecka, łaczy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań
Aktulanie ponad 1,2 mln Rotarian działa w 200 krajach i obszarach geograficznych, w 34 tysiącach klubów
Nasze motto brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (w języku angielskim "Service Above Self")