EEMA 2017 już za nami

EEMA 2017 już za nami

Dziękuję Komitetowi Wymiany Młodzieży za organizację 65. Konferencji EEMA 2017 oraz gościom i uczestnikom za udział i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery rotariańskiej w czasie całej konferencji.

W czasie trwania wydarzenia, Warszawa stała się tyglem wielu kultur, narodowości i wspaniałej rotariańskiej serdeczności. W dniach 8-10 września, na Konferencji EEMA 2017 w Warszawie spotkali się z uczestnicy z 36 krajów. Hasłami przewodnimi warszawskiej konferencji były: POKÓJ, PRZYWÓDZTWO i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Tym ideom przyświeca Rotariańska Wymiana Młodzieży, która koncentruje się na edukacji młodzieży w duchu pokoju i międzynarodowego zrozumienia. Wymiana umożliwia synergię kultur, aby młodzi ludzie, reprezentujący różne narodowości, poznawali się nawzajem, tak aby świat mógł żyć w pokoju. Dzięki tej edukacji, wychowujemy przyszłych mądrych i odpowiedzialnych liderów, którzy są niezbędni w swoich społecznościach.

W myśl realizacji hasła tematycznego kadencji 2017-18 „Rotary Making A Difference” uczyńmy programy Nowej Generacji naszym priorytetem w Klubach i społecznościach lokalnych.

Marian Jerzy Korczyński
Gubernator D2231

Fot. M. Pawłowska

Zobacz też

EUROTOUR 2019

EUROTOUR 2019

E U R O T O U R Candela Adrogué Porrez Podróż  mojego   życia     Jak było i…

Witajcie w domu!

Witajcie w domu!

  Witajcie w domu!   Program wymiany Rotary Youth Exchange 2018/19 możemy uznać za otwarty. Rozpoczęła się piękna podróż dla…

Fakty na temat Rotary

Rotary to organizacja apolityczna i świecka, łaczy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań
Aktulanie ponad 1,2 mln Rotarian działa w 200 krajach i obszarach geograficznych, w 34 tysiącach klubów
Nasze motto brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (w języku angielskim "Service Above Self")