Zapisy do Programu Wymiany Młodzieżowej Rotary Polska

Jeśli chcesz aplikować do Programu Wymiany Młodzieżowej Rotary Dystryktu 2231 podaj swój adres e-mail, aby zarejestrować się w naszej bazie danych.

Rejestracja zostanie zamknięta  15 października 2019 roku.

Uwaga: Prosimy o nieużywanie adresów na domenie WP.PL  i ONET.PL . Preferowana jest domena  GMAIL.COM

Wyślemy Ci link i hasło do Twojego formularza zgłoszeniowego. Będziesz mogła(mógł) wypełnić wymagane dane i wysłać zgłoszenie. Link oraz hasło pozostaną aktywne, dzięki czemu będzie możliwa edycja i poprawienie danych w przyszłości.

Jeśli dokonałeś już zgłoszenia i chcesz przejść do swojego formularza, znajdź mail, który otrzymałeś i skorzystaj z zawartego w nim linka i hasła.

Jeżeli nie dostałeś maila z linkiem i hasłem do formularza zgłoszeniowego, to napisz maila ze swoimi danymi (Imię , nazwisko, e-mail ) na adres:  wymiana2020@rotary.org.pl

Użyj swój osobisty adres email (każdy uczestnik musi mieć własny adres, niedzielony z rodzicami)