Wielki Tydzień, Hollywood i San Francisco…

Wielki Tydzień, Hollywood i San Francisco…

Inaczej Wielki Tydzień, są to Święta Wielkanocne które miałam możliwość przeżyć.

W Meksyku jest to czas odpoczynku, zazwyczaj wszyscy w ten okres wybierają się na plaże.

Dzieci w szkole mają 1-2 tyg przerwy, ja moje Semana Santa spędziłam w USA, California.

Zabrała mnie tam moja koleżanka ze swoją rodziną, podróż samolotem była męcząca i te wszystkie pytania na lotnisku: dlaczego jedziemy? co będziemy robić? ile zostajemy?, były trochę męczące. Odrazu po lotnisku jej mama zabrała nas do Hollywood, wycieczka życia. Spędziliśmy cały dzień w Universal Studio. Byłam naprawdę zachwycona, wszystkie kolejki, miasteczka, efekty specjalne, trzeba to samemu zobaczyć. Naprawdę jeśli ktoś myśli o wyjeździe do Universal Studio bardzo polecam, dla fanów Harrego Pottera Universal Studio w Orlando będzie lepsze ponieważ jest miasteczko jest o wiele większe.

Drugiego dnia wybraliśmy się do Six Flag jest to park z kolejkami górskimi, również bardzo polecam jest to wyprawa na cały dzień i naprawdę świetna zabawa. Miałam okazje zrobić sobie zdjęcie z Batmanem, którego uwielbiam. Oprócz postaci DC comics są tam bohaterowie z  Looney Tunes.

Byłam również w San Francisco, gdzie zwiedziłam Chinatown. Naprawdę wyjazd był wspaniały jestem naprawdę wdzięczna rodzinie moje koleżanki że mnie zaprosili. Jest to jedne z lepszych wspomnień z mojej wymiany.

Więcej relacji tej osoby: