Moja wymiana zaczęła się 6 września

Moja wymiana zaczęła się 6 września na lotnisku w Salvadorze , o godzinie 14 przyleciałem a moja rodzina już z nie cierpliwością na mnie czekała ( opóźnienie 3h ), wszyscy byli bardzo podekscytowani i bardzo radośnie mnie przywitali. Z Moja rodziną od razu wybrałem się na obiad , jedzenie w Brazylii jest dość specyficzne wszystko co jedzą zwykle mieszają z ryżem albo fasolą , ale najbardziej przypadło mi do gustu Brigadeiro czekoladowy krem. Moje dni w nowej rodzinie  na początku były bardzo specyficzne  w pozytywny sensie ponieważ mój brat mówi tylko po angielsku wiec dogadywanie się było dla dość ciężkie gdyż nie umiałem się porozumieć z moją mama czy tatą pierwsze dni dużo korzystałem z gogle traduktor , teraz jest już lepiej ponieważ poznałem język na tyle abym mógł się porozumieć z moją rodziną i znajomymi w szkole.

Chodzę do szkoły prywatnej Super Star , i rzeczywiście czuje się tak jak gwiazda , nie ma dnia aby ktoś nie chciał ze mną zdjęcia , każdy zawsze coś ode mnie chce , ale niestety ja nie zawsze rozumiem 😛 , szkoła jest naprawdę super mam tam bardzo dużo znajomych z którymi spędzam dzień po szkole.

Miałem już pierwsza podróż z Rotary byliśmy w Maragogi , było to pierwsze spotkanie z RYE , było tam ponad 60 studentów wymiany z całego świata.

Było to naprawdę ekscytujące i bardzo wartościowe spotkanie iż mogłem poznać przeróżne osoby z różnych krajów i kultur było naprawdę super i nie umiem się doczekać następnych wycieczek.

Chciałbym podziękować Rotary za udzielenie mi tej szansy na najlepszą podróż w moim życiu