Jak na razie jest bardziej cudownie niż kiedykolwiek tego oczekiwałam.

Dzien dobry,

Moja wymiana jak na razie jest bardziej cudowna niż kiedykolwiek tego oczekiwałam. Moja pierwsza host rodzina to najlespi ludzie na których mogłam trafić. Może to brzmieć jak wyolbrzymienie ale od pierwszego dnia złapaliśmy dobry kontakt I przez cały mój czas w ich domu czułam się bardzo komfortowo I zawsze byłam mile widziana.

Byli oni dla mnie duzym wsparciem nie ważne czy chodziło o szkołe, znajomych czy cokolwiek innego. Za kilka dni bedę zmieniać dom ale moja obecna rodzina nie daje mi zapomnieć ze mogę ich cały czas odwiedzać I przychodzić pojeździc na ich koniu. Podobna sytuacja jest z moim klubem. Co tydzień w środe chodzę na spotkania spędzić czas z rotarianinami I porozmawiac z moim RYO. Mój oficer wymiany jest kolejną super osobą którą miałam szczęscie poznać. Brett zaraz po moim przyjeździe zajął sie organizowaniem rzeczy jak numer telefonu, karta bankowa I szkoła. Pomógł mi w wybraniu klas które najlepiej pasowały do moich zainteresowań dzięki czemu w szkole cały czas robię coś ciekawego. Niektorymi z zajęć które mam są; 3D arts, Drawing, Large animal science i Culinary arts. Dzieki temu poznałam w szkole ludzi z podobnymi pasjami I od razu zaczeli mnie zapraszać na wspólne spędzanie czasu. Moją główną grupą znajomych sa Lily, Jade, Kevin, Gavin I Nate.

Wspólnie spędziliśmy Homecoming i cały czas wychodzimy gdzieś po szkole nieważne czy idziemy do kina, na zakupy do galerii czy po prostu posiedzieć u kogoś w domu zawsze jest ciekawie. Na początku nie wychodziliśmy tak często bo biegałam w zespole cross country gdzie też miałam super znajomych. Amerykańskie zajęcia sportowe są jedną z rzeczy które trzeba doświadczyć, wszyscy biorą je bardzo poważnie ale wciąż jest to super zabawa. Po treningu zawsze czekały na nas zdrowe przekąski i motywacyjny komentarz od trenerki.

Oprócz życia szkolnego byłam dodatkowo na dwóch zorganizowanych wyjazdach dla wymienców. Poznałam tam wymienców z inncyh krajów którzy są ze mna w dystrykcie I mieliśmy szansę podzielić sie dotychczasowym przebiegiem naszych wymian.

Jestem wdzięczna za każdą chwile którą mogę tu spędzić.

Pozdrawiam,  Ula