Cały rok minął mi wspaniale…

Cały rok minął mi wspaniale…

Cały rok minął mi wspaniale, przeżyłam bardzo dużo wspaniałych chwil, niektóre były trochę bardziej przykre, ale zdecydowanie większość była jak najbardziej pozytywna !

Bardzo dużo podróżowałam po Meksyku wraz z host rodziną. Sylwestra dla przykładu spędziłam w rodzinnym gronie w San Andres w stanie Veracruz, czyli ogólnie mówiąc w Meksykańskich górach gdzie kultura, sposób porozumiewania się miedzy ludźmi oraz jedzenie nieco się różni od regionu w którym mieszkam. Niedawno z kolei wróciłam z niemalże 3- tygodniowej wycieczki wraz z Rotary – Ruta Colonial 2017, podczas której zwiedzieliśmy  Mexico City, najważniejsze miasto w całym kraju, ale również zwiedziliśmy Guadalajare, Guanajuato, przepiękne miasteczko San Miguel de Allende, Queretaro, Tequile gdzie mieliśmy okazję zobaczyć proces powstawania prawdziwej Tequili, Pueble i wiele, wiele innych oraz ciekawych miejsc.

Ogólnie mówiąc ten rok był pełen wrażeń, emocji i niezapomnianych chwil, które na pewno pozostaną ze mną do końca życia.

Poznałam wielu niesamowitych ludzi z wymiany z przeróżnych krajów, ale także nawiązałam przyjaźnie z Meksykańskimi rówieśnikami ze swojej szkoły z Campeche z innych szkół oraz z rodzinami jakie miałam przyjemność tutaj poznać.

Język Hiszpański również zawładnął mym sercem podobnie jak tutejsza kultura oraz potrawy i zdecydowanie chciałabym dalej to pielęgnować po powrocie do Polski. Rok ten zleciał niesamowicie szybko i wciąż nie mogę uwierzyć w to, że niedługo moja wymiana dobiegnie końca, ale jestem pewna, że będę tutaj wracać z wielką chęcią, ponieważ czuję się tutaj jak w domu.

 

 

 

 

Więcej relacji tej osoby: