Uroki Pragi – Czechy

Organizowane przez klub:

RC Gorzów Wielkopolski

TERMIN: 08.06 2018 – 10.06.2018

I dzień – 08.06.2018 (piątek)

Wyjazd sprzed głównego dworca PKP we Wrocławiu o godz. 10.00. Przejazd do Czech. Zwiedzanie Pragi (poruszamy się metrem): dzielnica żydowska, plac Wacława. Przejazd do hotelu **** w centrum Pragi, zakwaterowanie, obiadokolacja. Krizikove Fontanny – nocny spektakl ,,Światło i dźwięk’’. Powrót do hotelu krótko przed północą, nocleg.

II dzień – 09.06.2018 (sobota)

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Pragi (poruszamy się metrem): plac Loretański, Brama Macieja, Hradczany – zamek (uroczysta zmiana warty) i katedra św. Wita, Złota Uliczka, Rynek Małej Strany, czas wolny w centrum miasta, pałac Wallensteina z ogrodami, Most Karola. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III dzień – 10.06.2018 (niedziela)

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i dalsze zwiedzanie Pragi (poruszamy się metrem): Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, zegar Orloj, pomnik Jana Husa, Wzgórze Petrzin (kopia wieży Eiffela – wspaniały widok na całe miasto). Około godz. 13.00 wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd przed główny dworzec PKP we Wrocławiu około godz. 18.00.

Cena wyjazdu:

899 (minimum 20 osób)

Obejmuje:

• przejazd autokarem;
  • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu **** w centrum Pragi (pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami, wstęp do strefy SPA dodatkowo płatny);
  • wyżywienie: 2 obiadokolacje w formie bufetu + woda do picia,
  • 2 śniadania w formie bufetu;
  • angielskojęzycznego przewodnika w Pradze;
  • opiekę pilota (przedstawiciel Biura) i oficera Dystryktu Rotary International 2231;
  • realizację programu turystycznego;
  • ubezpieczenie KL i NNW.

Dodatkowo płatne (na życzenie grupy) bilety wstępów do zwiedzanych obiektów – około 900 koron czeskich (metro w Pradze, Krizikove Fontanny, Hradczany, Złota Uliczka, wieża na wzgórzu Petrzin).

Dodatkowe informacje:

1. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport.
  2. Program może ulec zmianie z powodu złych warunków atmosferycznych lub innych  czynników, niezależnych od Biura.
  3. W dniu przyjazdu każdy musi zapłacić w hotelu 50 euro kaucji; kaucja zostanie zwrócona ostatniego dnia, jeśli w pokojach nie dojdzie do żadnych zniszczeń i nie  będzie zakłóceń ciszy nocnej.
  4. Za szkody, wyrządzone przez uczestnika (autokar, pensjonat, muzea) ponosi on  indywidualną odpowiedzialność materialną.
  5. Przed wyjazdem wymagane pisemne zgody biologicznych rodziców i goszczącego  klubu Rotary.

Zapisy, informacje: do 31 października 2017.

Kontakt: Robert Gorbat, Biuro Turystyczne PROJECT,

Czereśniowa 6/333, 66-400 Gorzów Wlkp.;