Londyn – Wielka Brytania

Organizowane przez klub:

RC Gorzów Wielkopolski

TERMIN: 09.05.2018 – 13.05.2018

I dzień – 09.05.2018 (środa)

Zbiórka na lotnisku w Warszawie-Modlinie. Wylot do Londynu-Stansted. Przylot do Londynu-Stansted. Przyjazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

II dzień – 10.05.2018 (czwartek)

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Londynu (poruszamy się metrem): Most Westminsterski, Opactwo Westminsterskie – miejsce spoczynku oraz koronacji królów Anglii, parlament ze słynnym zegarem Big Ben, Downing Street – siedziba premierów brytyjskich, rejs statkiem po Tamizie, Obserwatorium Królewskie w Greenwich i południk zerowy. Czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowania w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

III dzień – 11.05.2018 (piątek)

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Londynu (poruszamy się metrem): Pałac Buckingham – rezydencja królewska, spacer po St. Jame’s Park, przejażdżka na London Eye – trzecim pod względem wielkości diabelskim kole na świecie, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, wizyta w National Gallery z imponującą kolekcją malarstwa europejskiego, spacer po Piccadilly Circus, Chinatown, Soho, Covent Garden – słynna opera i teatr królewski. Czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowania w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień – 12.05.2018 (sobota)

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Londynu (poruszamy się metrem): British Museum; przejazd do Warner Bros Studio – program Harry Potter Tour. Powrót do centrum Londynu: Oxford Street – handlowe centrum Londynu, czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowania w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

V dzień – 13.05.2018 (niedziela)

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko Londyn-Stansted. Przylot do Warszawy-Modlina. Zakończenie wycieczki na lotnisku w Warszawie-Modlinie.

Cena wyjazdu:

1.999 zł (minimum 20 osób)

Obejmuje:

• przeloty samolotami na trasach Warszawa-Modlin – Londyn-Stansted i Londyn-Stansted – Warszawa-Modlin;
  • transfery autobusem z i na lotnisko w Londynie;
  • zakwaterowanie: 4 noclegi w prywatnych kwaterach w Londynie (pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami);
  • wyżywienie: 4 śniadania, 4 pakiety obiadowe i 4 obiadokolacje;
  • realizację programu turystycznego;
  • przewodnika w Londynie;
  • opiekę pilota wycieczki (przedstawiciel Biura Turystycznego PROJECT) i oficera dystryktu Rotary International 2231;
  • ubezpieczenie od KL i NNW.

Dodatkowo płatne bilety wstępów (do ustalenia z grupą) – około 80 GBP/os.:

• London Eye,
  • Rejs po Tamizie,
  • Obserwatorium Królewskie i południk zerowy w Greenwich,
  • Harry Potter Tour – Warner Bros Studio.

Dodatkowe informacje:

1. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport.
  2. Program może ulec zmianie z powodu złych warunków atmosferycznych lub innych czynników, niezależnych od Biura.
  3.  Za szkody, wyrządzone przez uczestnika imprezy (hotel, muzea itp.) ponosi on indywidualną odpowiedzialność materialną.
  4.  Przed wyjazdem wymagane są pisemne zgody biologicznych rodziców i goszczącego  klubu Rotary.

Zapisy, informacje: do 31 października 2017.

Kontakt: Robert Gorbat, Biuro Turystyczne PROJECT,

Czereśniowa 6/333, 66-400 Gorzów Wlkp.;