Szkolenie stypendystów LT – Suchedniów 2019

Szkolenie stypendystów LT – Suchedniów 2019

W dniach 8-10 marca 2019 roku w Suchedniowie  odbyło się  szkolenie przyszłych stypendystów wymiany młodzieżowej Rotary Youth Exchange.  51  młodych ludzi z całej Polski spotkało się w jednym miejscu, aby wspólnie przejść przez szereg szkoleń, które miały na celu jak najlepsze przygotowanie ich do wyjazdu.

Młodzież przyjechała do Suchedniowa ze swoimi rodzicami, dla których również były przygotowane specjalne panele, prowadzone przez oficerów Komitetu Wymiany Młodzieżowej.

Organizatorzy starali się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyjazdu, które pojawiły się zarówno u młodzieży, jak i u rodziców – w końcu celem szkolenia było upewnienie się, że dystrykt wysyła za granicę osoby w pełni przygotowane na to, co może ich tam spotkać.

Życzymy uczestnikom niezapomnianych wrażeń podczas tego roku, a rodzicom wielu powodów do bycia dumnym ze swoich dzieci, ambasadorów naszego kraju.

Zobacz też

Witajcie w domu!

Witajcie w domu!

  Witajcie w domu!   Program wymiany Rotary Youth Exchange 2018/19 możemy uznać za otwarty. Rozpoczęła się piękna podróż dla…

Fakty na temat Rotary

Rotary to organizacja apolityczna i świecka, łaczy ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań
Aktulanie ponad 1,2 mln Rotarian działa w 200 krajach i obszarach geograficznych, w 34 tysiącach klubów
Nasze motto brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” (w języku angielskim "Service Above Self")